Zapisy do pierwszego Quick Cup’a

Jakiś czas temu pisaliśmy o turnieju jednodniowym, który ma pojawiać się co jakiś czas na naszej stronie. W tym momencie startują zapisy do pierwszego takiego turnieju, który odbędzie się w sobotę.

Rozgrywki te mają za zadanie umilić czas graczom w grze, dodając dodatkową rywalizację pomiędzy drużynami. Jest to również szansa dla klubów, które nie znalazły się w żadnej z lig.

Pierwszy Quick Cup odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00, a zapisywać się możecie już teraz pod tym linkiem – http://www.ball3d.com/forum/viewtopic.php?f=97&t=19661.

Turniej jest półoficjalny. Oznacza to, że powstał z inicjatywy administracji, lecz statystyki z jego meczów nie są zaliczane i dodawane na stronę. Drabinka będzie generowana losowo, a wszystkie mecze będą rozgrywane jeden po drugim. My postaramy się wybrać najciekawsze mecze do komentowania na streamie.

Zapisy trwają do tej soboty, do godziny 16:00. W przypadku problemów z niewystarczającą liczbą serwerów dedykowanych, będą dodawane kolejne przed turniejem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*