Faza pucharowa – koniec jest już bliski.

Zgodnie z planem, baraże do ćwierćfinałów i same ćwierćfinały odbyły się w dniach 11-12.01.2019 r. Te spotkania były obfite głównie pod względem goli, ale i w kilku meczach emocji nie zabrakło.

Baraże do ćwierćfinałów:
TD” vs [R] 5:0
Obie drużyny przystąpiły w podstawowych składach, jednak to Bear i jego kompani lepiej zaprezentowali się na boisku, totalnie dominując Revolution. Zespół Team Defenders zachował czyste konto i zwyciężył różnicą aż 5 goli!

/F/ vs zyn 3:13
Przed meczem mogliśmy obstawiać, że będzie to zacięte spotkanie, z wieloma popisami indywidualnymi. Jednakże zyn nie pozostawiło złudzeń i zdobywając dwucyfrową liczbę bramek, pewnie awansowali dalej.

ICO vs DP’ 3:4
Wyrównany mecz, jednak błędy w rozegraniu i obronie po stronie ekipy ICO przesądziły o wygranej DP’.

XZ vs V// 3:0 (Walkower)

Ćwierćfinały:
TD” vs -X- 6:5
Zespół -X-, który szczęśliwie znalazł się w grupie na pierwszym miejscu, odpadł w pojedynku z Team Defenders. Całą pierwszą połowę Iksy grały w 4 zawodników, co przesądziło o straceniu dużej ilości goli. W drugiej części spotkania wyrównali ilość zawodników i byli blisko doprowadzenia do remisu, jednak zabrakło czasu.

zyn vs #Vx# 4:3
Starcie na najwyższym poziomie. Dużo kreatywności i szybkiej gry, świetny mecz do oglądania. Ostatecznie zwyciężyła drużyna zyn, która swoją formą udowadnia, że zamierza powalczyć o sukces w pucharze.

DP’ vs #MwM# 4:6
Ekipa DP’ po fatalnej fazie grupowej powoli budziła się z snu, jednak ich popęd zatrzymali obrońcy tytułu. Zespół Diaaza pomimo straty aż 4 goli, zdołał awansować do półfinału, strzelając 6 bramek Dynamic Pulse.

XZ vs AK 0:23
Totalny pogrom. Nie można tego raczej nazwać meczem, ponieważ zespół XZ przegrał różnicą aż 23 bramek! Był to idealny moment do nabicia statystyk, co pokazał Reeds, który ustrzelił 13 goli i jest aktualnie najlepszym strzelcem całego turnieju.

Półfinały odbędą się 19 stycznia o 19:00, a wielki finał o 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*