Mecze barażowe za nami

W dniach od 16.11.2018 do 17.11.2018 rozegrane zostały mecze barażowe. Spotkały się kolejno zespoły #Q i XZ* oraz TH. i ‚V’.

Pierwsze zmagania o utrzymanie/awans do Ekstraklasy mogliśmy zobaczyć w spotkaniu siódmej drużyny ekstraklasy #Q, która zmierzyła się z ekipą XZ*.

Dwumecz zakończył się zwycięstwem drużyny Quatro 5-3 nad zespołem IksZet2. Po pierwszej połowie ekipa prowadzona przez Gamexxa musiała odrabiać straty, co im się udało i prowadzili wynikiem 3-2. W drugiej części także wygrali jedną bramką i tym samym zapewnili sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Drugim spotkaniem barażowym był mecz zespołu Victoria, który stoczył boiskową walkę z True History.

W obu połowach mogliśmy oglądać dość szybką, płynną grę. Skutkowało to tym, że często oglądaliśmy piłkę w siatce. Po 1/2 dwumeczu bliżej sukcesu była drużyna TH. , która prowadziła 3-1. Przez pierwsze 4 minuty nie oglądaliśmy żadnych goli, lecz spotkanie otworzyła bramka Soldiego. Mleczak i spółka nie zamierzali się poddać i dowiedli swego, strzelając 3 gole. Drugie 8 minut było bardziej jednostronne, ponieważ ekipa True History zwieńczyła je, strzelając 7 goli, przy czym straciła tylko 2. Spore znaczenie dla wyniku miały detale, czyli lekkie błędy przy kryciu obrony, lub bramkarza. W całym spotkaniu triumfował zespół TH. który wygrał 10-3.

#Q vs XZ* – 5:3

TH. vs `V` – 10:3

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!